Görsel Mağazacılık Danışmanlığı


Mağazanızda müşterilerin gelmesini beklemekle        zaman kaybetmeyin!
GÖRSEL MAĞAZACILIK hizmetlerimizden yararlanın,

Daha ilk bakışta müşteri çeken bir vitrin,
içerisi keyifle alış veriş yapan müşterilerle dolu bir mağazanız olsun!TEKLİF ALIN

Görsel mağazacılık (Visual Merchandising) temel sanat ve tasarım bilgileri temelinde, tüketici eğilimleri, tasarım trendleri ve alışveriş bilimi esaslarına göre mağazalarda planlanma, yerleştirme ve vitrinlerin tasarlanması gibi hizmetler sunuyoruz.

Doğru yapılmış bir görsel düzenleme ile ürünlerin daha çok dikkat çekmesi, dolayısıyla daha çok satılması sağlanır. Müşterinin satın alma kararını kolaylaştıracak görsel uygulamalar yapılır. Bu uygulamalar ‘Alışveriş Bilimi’ başlığı altında toplanmış, istatistikleri yapılmış tüm perakende dünyasının faydalandığı bilgiler ve satış artırıcı tekniklerdir. Bu yönüyle Görsel Mağazacılık Temel Sanat, İç mimari, Ergonomi, Antropometri ve sosyoloji bilimlerinden faydalanır.

Müşteriyi ürünlerle buluştururken keyifli olması, mağazada iyi bir deneyim yaşaması bazı ürünleri deneyimlemesini ve mağazada yeterince uzun süre vakit geçirmesini sağlar. Bu koşullar sağlandığında nihai olarak satışla sonuçlanması yüksek ihtimaldir.

Başarılı bir Görsel Mağazacılık çalışması, satış ve pazarlama ile uyum içinde olmalıdır.

Özellikle Moda, Mobilya, Mücevher, Ev ve Aksesuarları, Gıda sektörlerinde faaliyet gösteren işletmelerin katma değer sağlayacak uygulama ve eğitim deneyimlerimizden yararlanmalarını tavsiye ediyoruz.

GÖRSEL MAĞAZACILIK hizmetleri kapsamında yararlanabileceğiniz uygulama ve hizmetlerden bazıları;

Görsel Mağazacılık Danışmanlığı

Görsel Mağazacılık Eğitimleri

Mağaza İçi Ürün Yerleşim Uygulamaları 

Vitrin Tasarım

ı

Mağaza Standları Tasarım